USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Obszar działań detektywistycznych Polska i Unia Europejska

Wybierz swoje województwo


Detektywi Weremczuk > Blog detektywistyczny Zakres Usług > Detektyw dla biznesu

Detektyw dla biznesu

Jedną z dziedzin działalności agencji detektywistycznej Weremczuk & Wspólnicy jest prowadzenie spraw gospodarczych. Osoby prowadzące biznes często stają się ofiarami oszustów lub nieuczciwej konkurencji. Działania na szkodę danej firmy podejmowane przez jej partnerów biznesowych lub pracowników mogą prowadzić do poważnych problemów finansowych, a nawet prawnych. Rozpoczynając współpracę z nowym kontrahentem każda firma powinna mieć pewność co do jego uczciwości. Na polskim rynku działają przedsiębiorstwa, których działania nie zawsze są zgodne z prawem. Przed nawiązaniem współpracy warto więc rozważyć sprawdzenie kontrahentów. Nasi detektywi gospodarczy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw.

Korporacje

Duże korporacje zatrudniają ogromne ilości pracowników, wchodzą też w relacje biznesowe z innymi przedsiębiorstwami. Z tego powodu mogą stać się ofiarami oszustw i nadużyć, zarówno ze strony zatrudnianych przez nich osób, jak i kontrahentów. Szpiegostwo gospodarcze, uchylanie się dłużników od spłacania zobowiązań, czy też nieuczciwe działanie wspólników to problemy wielu większych firm. Nasza agencja oferuje między innymi sprawdzanie kontrahentów, prześwietlanie pracowników podejrzanych o wykradanie informacji oraz kontrolę zwolnień lekarskich. Kontrola może być przeprowadzona w sposób jawny w miejscu zamieszkania, pobytu lub dodatkowej pracy danej osoby lub niejawny poprzez obserwację pracownika. W tym przypadku niezbędne jest przekazanie nam adresu sprawdzanego pracownika.

Wywiad gospodarczy

Agencja detektywistyczna Weremczuk & Wspólnicy posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów gospodarczych. Naszymi klientami są zarówno mniejsze firmy, jak i duże korporacje. Nawiązywanie kontaktów biznesowych z podejrzanym kontrahentami, czy też nieuczciwość pracowników mogą narazić firmę na duże straty. wników, pomagamy również odzyskać pieniądze od dłużników. Zdobyte przez nas informacje mogą zostać wykorzystane w sądzie, np. w sprawach dotyczących walki z nieuczciwą konkurencją. Problemu można uniknąć dokładnie prześwietlając nowych partnerów biznesowych lub pracowników. Nasz detektyw przeprowadzi śledztwo weryfikujące dane dotyczące doświadczenia i edukacji osoby podejrzanej, sprawdzi jej uczciwość, a w razie potrzeby przeprowadzi kontrolę zwolnienia lekarskiego. Dokładnej weryfikacji poddawane są również przedsiębiorstwa, które wzbudzają podejrzenia naszych klientów.

Pieniądze i konkurencja

Oszustwa gospodarcze i nieuczciwa konkurencja to problem znany wielu przedsiębiorcom. Wykradanie informacji dotyczących sposobu funkcjonowania firmy, produktów i strategii może narazić każdy biznes na wysokie straty. Firmy narażone są również na oszustwa ze strony kontrahentów i problemy z dłużnikami uchylającymi się od spłaty zadłużenia. Nasza agencja z powodzeniem zajmuje się prowadzeniem tego typu spraw. Na życzenie klienta przeprowadzamy szczegółowy wywiad gospodarczy, który obejmuje między innymi sprawdzanie kontrahentów i pracowników, pomagamy również odzyskać pieniądze od dłużników. Zdobyte przez nas informacje mogą zostać wykorzystane w sądzie, np. w sprawach dotyczących walki z nieuczciwą konkurencją.