Wybierz województwo

Obszar działań detektywistycznych Polska i Unia Europejska

Wybierz swoje województwo


Detektywi Weremczuk > Miasto > Detektyw w Warszawie

Detektyw w Warszawie

Detektyw Weremczuk & Wspólnicy Detektyw Weremczuk & Wspólnicy


Adres:

ul. Miła 2
00-180 Warszawa

Kom: +48 516 997 000
Mail: biuro@weremczukdetektywi.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 08:00-22:00
Sob. - Ndz.: 09:00-22:00

Czy detektyw jest profesją kojarzącą Ci się wyłącznie z filmami sensacyjnymi lub kryminalnymi? Nasz zawód jest bardziej powszechny, a także często nie mający związku z tym co pokazywane jest na szklanym ekranie. Dzięki naszej pomocy pomożemy rozwikłać wiele problemów zarówno w sprawach osobistych, jak i również biznesowych, czy też sprawach karnych.

Na specjalne zlecenie przeprowadzamy wywiad gospodarczy mający na celu wykrycie nieuczciwych pracowników lub kontrahentów. Pomagamy w ustaleniu ojcostwa, sprawach majątkowych oraz spadkowych. Służymy swoimi profesjonalnymi działaniami, jeżeli podejrzewasz współmałżonka o zdradę, ale brakuje Ci ostatecznych dowodów. Prowadzimy dyskretną obserwację, dzięki czemu zdobędziemy materiały potwierdzające lub obalające winę.

Biuro detektywistyczne Weremczuk

Nasze Biuro Detektywistyczne Bartosz Weremczuk i Wspólnicy, działa profesjonalnie od kilku lat. Cały zespół posiada wymagane uprawnienia do wypełniania obowiązków detektywa. Zdobyta licencja detektywistyczna, a także nabyte doświadczenie, umożliwiają nam efektywne działalnie w każdej sprawie. Na zakończenie zawsze przedstawiamy raport z zebranymi materiałami dowodowymi oraz wszystkimi pozostałymi informacjami.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób współpracujemy z Klientami, proponujemy przejrzenie infografiki znajdującej się na naszej stronie internetowej. Wszystkie czynności określane są dokładnie na pierwszym spotkaniu z Klientem, który przedstawia nam swój problem. Kolejnym etapem jest zweryfikowanie sprawy oraz pozyskanie odpowiednich materiałów dowodowych, które dostarczamy w ostatecznym raporcie.

Skuteczność i dyskrekcja

Klienci korzystający z naszych usług nie muszą się obawiać o przeprowadzane przez nas czynności względem osób trzecich. Nasze działania są w pełni dyskretne, co pozwala niejednokrotnie na długofalowe przeprowadzenie obserwacji. Ponadto stosując możliwości, jakie podsuwa nam nowoczesna technologia, zbieranie informacji przebiega jeszcze sprawniej i skuteczniej.

Usługi detektywistyczne

Zastanawiasz się czym tak naprawdę zajmuje się detektyw? Na pewno z tym zawodem wiąże się wiele mitów, które pojawiły się w wyniku przerysowania tej profesji w wielu filmach i serialach. W rzeczywistości detektyw zajmuje się niczym innym jak pozyskiwaniem materiałów dowodowych oraz innych informacji. Czynności przeprowadzane przez detektywa, nie mogą wykraczać poza jego kompetencje, które należą już wyłącznie do służb specjalnych.

Naszym zadaniem jest pozyskiwanie danych oraz materiałów dowodowych w nierozstrzygniętych sprawach naszych Klientów. Do tego celu wykorzystujemy takie umiejętności jak śledzenie, czy też obserwacja osób trzecich. Zajmujemy się takimi sprawami jak badania DNA, wywiady gospodarcze, pomoc w zbieraniu dowodów dotyczących zdrady małżeńskiej, czy też wsparcie w skomplikowanych sprawach majątkowych oraz spadkowych.

Media i Cennik

Nasza Agencja Detektywistyczna Weremczuk&Wspólnicy miała okazję wystąpić niejednokrotnie w mediach. Dzięki tym wystąpieniom przybliżyliśmy telewidzom, słuchaczom lub czytelnikom prawdziwy zakres działań detektywa. Mieliśmy zaszczyt występować w programie "Pytanie na Śniadanie", "Przepis na Prawo", jak i również w audycji w radio Kampus. Informacje na temat naszej Agencji pojawiły się także w artykule wysokieobcasy.pl.

Chcesz nawiązać z nami współpracę, ale nie możesz znaleźć na naszej stronie internetowej szczegółowego cennika? Nasze działania za każdym razem wyceniamy indywidualnie. Ostateczna cena będzie się różniła w zależności, czy zajmujemy się pracą dla firmy czy osób publicznych, a także jakich konkretnie musimy się podjąć czynności. Na koszty współpracy ma również wpływ wiele innych czynników, jak chociażby pojawiające się po drodze komplikacje, czy też nowe wątki do sprawdzenia.

Schemat działania i oferty pracy

Schemat pracy naszej Agencji Detektywistycznej przedstawia bardzo prosta i przejrzysta infografika. To właśnie dzięki niej zorientujesz się jak przebiega współpraca, a także w jakim odstępie odbywają się płatności za świadczone przez nas usługi. Zapraszamy również na staż licencjonowanych detektywów, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia w naszej Agencji w Warsazawie.