Wybierz województwo

Obszar działań detektywistycznych Polska i Unia Europejska

Wybierz swoje województwo


Detektywi Weremczuk > Miasto > Detektyw w Wrocławiu

Detektyw w Wrocławiu

Detektyw Weremczuk & Wspólnicy Detektyw Weremczuk & Wspólnicy


Adres:

ul. Podwale 37/38, pok. 89
50-040 Wrocław

Kom: +48 516 997 000
Mail: biuro@weremczukdetektywi.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 09:00-18:00

Poszukujesz doświadczonego oraz profesjonalnie funkcjonującego detektywa na terenie Wrocławia? Agencja Detektywistyczna Bartosza Weremczuka, to zespół osób posiadających niezbędne licencje detektywistyczne. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów osobistych, biznesowych oraz karnych, poprzez zdobywanie odpowiednich materiałów dowodowych, mających na celu wyjawienie prawdy.

Usługi detektywistyczne obejmują przeprowadzenie ekspertyz, wywiadów gospodarczych, jak i również obserwacje dzieci i dorosłych. Zdobywane przez nas materiały dowodowe mogą być wykorzystywane w sprawach karnych, sprawach rozwodowych, jak i również w sytuacjach dotyczących spadków oraz podziałów majątków. Współpraca z naszą Agencją dostarczy Ci dowodów, pomagających w ostatecznym rozwikłaniu sprawy.

Agencja WeremczukDetektywi.pl

Agencja Detektywistyczna Weremczuk ściśle współpracuje również ze specjalistami z różnych dziedzin. Dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować ekspertyzy sądowe, jak i również zapewnić wsparcie psychologiczne. Nasza praca opiera się nie tylko na obserwacji, a także zdobywaniu potrzebnych materiałów dowodowych. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania jesteśmy w stanie wykryć podsłuchy, a także oprogramowania w Twoim komputerze bądź urządzeniu mobilnym, mającym na celu śledzenie i nagrywanie Twojej osoby.

Zanim przystąpimy do działania, w pierwszej kolejności kontaktujemy się z naszymi Klientami. Na miejsce spotkania proponujemy siedzibę naszego biura, lub zgadzamy się rozmowę pod adresem wyznaczonym przez Klienta. Dzięki temu już od samego początku zachowywana jest pełna anonimowość oraz ostrożność podejmowanych przez nas działań. W razie konieczności zgadzamy się również na zeznawanie w czasie procesu sądowego.

Rzetelne i dyskretne usługi detektywistyczne

Zapewniamy całkowitą dyskrecję od początku do samego końca współpracy. Jednocześnie na bieżąco informujemy Klientów o postępach w działaniach naszego zespołu. Nasza Agencja Detektywistyczna cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony osób, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Nasz profesjonalizm wyróżnia się nie tylko rzetelnym podchodzeniem do każdej sprawy, ale również nieustannym pogłębianiem swojej wiedzy oraz umiejętności.

Media o nas i ceny usług

Nasza Agencja Detektywistyczna udzielała się w mediach, dzięki czemu przybliżała wielu osobom rzeczywistą pracę detektywa. Mieliśmy przyjemność współpracować między innymi z Telewizją Polską, tygodnikiem WPROST, jak i również radiem Kampus. Jednocześnie mieliśmy okazję poinformować o prowadzonym przez nas kursie "Książe czy Oszust", dotyczącym przestępstw matrymonialnych.

Zależy Ci na nawiązaniu współpracy z naszą Agencją Detektywistyczną, ale jednocześnie chcesz się dowiedzieć jaka będzie ostateczna cena świadczonych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu z nami. Na podstawie zebranych informacji o naszej pracy, przedstawimy wstępny kosztorys. Nasi Klienci regulują płatność za wykonane czynności, w dwóch częściach.

Schemat działania naszej pracy

Na naszej stronie internetowej znajduje się przejrzysta infografika, która przedstawia dokładny schemat funkcjonowania Agencji Detektywistycznej. Zawsze współpracę rozpoczynamy od spotkania z naszym Klientem, który przedstawia nam swoje oczekiwania. Działamy rzetelnie oraz skutecznie, podejmując profesjonalne czynności zapewniające pełną dyskrecję.

Na zakończenie naszych działań, przedstawiamy wszystkie raporty oraz sprawozdania, które zawierają w sobie zebrane informacje. Gdy zachodzi taka potrzeba, nasi detektywi mogą wystąpić również w roli świadka podczas rozprawy sądowej. Nieustannie poszerzamy swoje umiejętności, jednocześnie pogłębiając wiedzę, co sprzyja zbieraniu maksymalnej liczby rekomendacji ze strony naszych Klientów.

Oferta pracy

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi detektywami, również osobami, które dopiero pozyskały licencję detektywistyczną. W naszej Agencji możliwe jest zatem odbycie stażu detektywistycznego, a nawet późniejsza praca w doświadczonym zespole. Realizacje naszych zleceń dotyczą obszaru całej Polski, a także krajów należących do całej Unii Europejskiej.