USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Obszar działań detektywistycznych Polska i Unia Europejska

Wybierz swoje województwo


Detektywi Weremczuk > Zakres Usług > Sprawy karne

Sprawy karne

Reforma postępowania karnego z 2015 roku wprowadziła kontradyktoryjność procesu karnego. W myśl tej zasady, oskarżenie musi przedstawić przed sądem dowody na winę oskarżonego, obrona na jego niewinność, a do sędziego należy ocena sytuacji.

Zgodnie z nowymi przepisami obu stronom postępowania karnego przypada więc bardziej aktywna niż do tej pory rola. Nie oznacza to jednak, że zatrudniony przez stronę detektyw ma nieograniczone możliwości działania w czasie śledztwa. W każdym momencie może jednak służyć Ci jako głos doradczy i wspierać Cię w kontroli działania organów państwowych.

Jak udowodnić niewinność

Należy pamiętać że oskarżony, może w aktywny sposób dowodzić swojej niewinności. Wsparcie detektywa może okazać się tu bardzo przydatne. W ostatnich latach wielokrotnie słyszeliśmy o ludziach skazywanych przez sądy mimo poważnych wątpliwości (wymuszanie zeznań, wybiórcze traktowanie dowodów).

Z kompetentnym detektywem unikniesz takiej sytuacji. Pomożemy Ci dowieść swojej niewinności. Istotna jest nie tylko nasza znajomość technik dochodzeniowych, ale i procedur sądowych. Wspomożemy Cię radą i aktywnymi działaniami, które pozwolą Ci uniknąć niesprawiedliwego wyroku!

Detektyw to nie prywatny policjant

Musisz pamiętać, że praca detektywa nie zawsze przypomina to, co znasz z filmów akcji. Nie prowadzimy działań równolegle do operacji policji. Nie rozpracowujemy więc grup przestępczych, nie zajmujemy się kradzieżami samochodów, porwaniami czy sprawami związanymi z narkotykami.

Nie oznacza to, że mając taki problem nie możesz się do nas zwrócić o pomoc. Możemy zaoferować radę – dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci w odpowiedni sposób komunikować się z policją, by maksymalnie ułatwić jej pracę, co zwiększy szansę na szybkie i pomyślne rozwiązanie sprawy.

Do Twojej dyspozycji zawsze pozostają też nasi psycholodzy, którzy służą wsparciem, gdy Twoja rodzina stała się ofiarą przestępstwa.

Potrzebujesz pomocy detektywa? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a pomożemy!